Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities

  • 39 μ²

Το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities Νέα Υόρκη βρίσκεται περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το Εθνικό Μνημείο και Μουσείο της 11ης Σεπτεμβρίου και έχει θέα στην πόλη. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο και είναι ιδανικό για δραστήριους επισκέπτες.

Αυτό το κατάλυμα περιλαμβάνει σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό για απόλυτη άνεση. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες. Το διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο.

Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα του ξενοδοχείου διαθέτει ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Η Τάιμς Σκουέρ απέχει περίπου 4 χλμ. από το διαμέρισμα. Χάρη στην εκλεκτή του τοποθεσία υπάρχει εύκολη πρόσβαση στο Tenement Museum, που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 7 λεπτών με τα πόδια. Το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities απέχει περίπου 300 μέτρα από τη στάση λεωφορείων Bowery & Kenmare Street και 250 μέτρα από Bowery.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities Νέα Υόρκη
Freeman 1302 By Rove Travel - Les Modern Condo
Τιμή μόνο για κινητά

Freeman 1302 By Rove Travel - Les Modern Condo

0 μ από το κατάλυμα
Freeman 602 By Rove Travel - Condo With Shared Amenities
Τιμή μόνο για κινητά

Freeman 602 By Rove Travel - Condo With Shared Amenities

4 μ από το κατάλυμα
Downtown Manhattan 4Br 2Ba Near Soho & Nyu
Τιμή μόνο για κινητά

Downtown Manhattan 4Br 2Ba Near Soho & Nyu

8.9
Έξοχο 17 σχόλια
31 μ από το κατάλυμα
USD 1746 USD 1571
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Πρόσβαση στο διαδίκτυο
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities;
      Το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities βρίσκεται κοντά σε Tenement Museum.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities περιλαμβάνουν Εθνικό Μνημείο και μουσείο της 11ης Σεπτεμβρίου, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities περιλαμβάνουν Lombardi's Pizza και Balthazar και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.
    • Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα έχουν θέα στην πόλη.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Freeman 1504 By Rove Travel Condo With Shared Amenities Νέα Υόρκη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο